Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon

Dobry den, mam problemy s mikrofonem (ne primo s nim ale nwm jak to napsat:) ). Chci si pokecat s kamosem pres skype ,ale on me neslysi ani kdyz si chci neco nahrat pres "zaznam zvuku" tak mi to nenahraje. Bylo u me par kamosu a vecina si stim nevedela rady ,ale jeden rikal neco o tom ze nemam neco nainstalovane nejaky softwere nebo neco takoveho ...ja nwm jesi nekecam blbosti. A tento problem nastal kdyz sme meli problemy s PC a dali jsme ho do opravny, tam nam PC reinstalovali (i neco vic asi.. to uz nwm) a od te doby to nejede, ale kdyz sem po te oprave zkousel neco namluvit do "zaznamu zvuku" tak mi to pak v prehravaci aspon ukazovalo ty "carky, nebo vnlky" ze se jakoby neco tam mluvi akorat sem to neslysel.... po dalsi oprave uz to nedelalo vubec nic. Mame Windows Vista. A takove moznosti jako spatny mikrofon a nebo ze to mam ve spatnem jacku nebudou ono... jinak diky vsem co mi pomuzou nebo se o to pokusi. A omlouvam se jeis to mam ve spatne kategorii :) nevedel sme kam to patri :(

no ja sme nejak to nepotreboval a tim padem ani nevyuzival takze sem si toho nevsim a ted uz je asi pozde, protoze uz to bude nekolik mesicu mozna i rok no ... :( , no mohl bych to dat normalne do opravy.. nevite nekdo kolik by to tak stalo ? a nebo jesi mate nekdo jets eneco jak by se to dalo vyresit....diky

Znami to mel ve Win. XP tak nevim jestli se to da srovnavat, mel v ovladani hlasitosti ztlumeny mikrofon, rikal jsem si jak je to jednoduche, ale problem byl v tom, ze jakmile spustil Skype tak se mikrofon sam od sebe zase ztlumil a porad dokola. Muzes se tam podivat jestli to taky nemas, pak se jeste koukni do spravce zarizeni jestli tam neni nejaky problem s ovladaci. Nemuze byt vybehany konektor mikrofonu na zvukovce. Jestli je to stolni PC tak je levnejsi koupit jinou obycejnou zvukovku nez to dat do servisu, nebo si ji nekde na zkousku pucit.