Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi síť

Dobrý den,
mám menší problém s vymyšlením wifi sítě. Potřebuji do většího objektu dát nějaký wifi vysílač aby mi šla wifi v celém objektu. myslel sem že bych to vyřešil tak že bych dal do středu budovy wifi vysílač připojil ho k pc, ale takhle to už mám a signál prostě nedosáhne všude. Tak sem myslel že bych mohl vymněnit router a pak tam dát větší anténu, myslíte si že by to bylo dobré řešení? A popřípadě jaký router mam vybrat a jakou anténu? Děkuji moc za odpověď

Michal

Ked sa nad tym zamyslis, tak rovnaky problem je s pokrytim uzemia pri vystavbe vysielacov TV/R. Akurat sa tam zameni priestor objektu za priestor republiky.
A co sa robi aby bolo pokryte cele uzemie signalom TV/R?