Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ProTools

Mám hudební program protools ale nelze spustit neboď hlásí že digidesign hardware not found to jako tenhle program neběží s moji zvukovkou a musí mít digidesign

Děkujeme za informaci.

Když si jako profi muzikant koupíš software minimálně za 600$, máš určitě nárok na podporu. A před koupí bys snad měl vědět, zda příslušný hardware máš, ne? Pokud si teda ty dolary netiskneš.

Jestli se domníváš, že tvoje zvukovka = digidesign hardware (dle Avid), pak se domníváš špatně. Prolistuj si pořádně aviďácké manuály, co za hardware vlastně potřebuješ, a šupky na internet kupovat :-)

Můžeš študovat tady: http://howtoprotools.wordpress.com/2009/08/07/unab le-to-locate-digidesign-hardware/

protools nižšej verzie ako 9 funguje výlučne s hardwarom od digidesign/avid/m-audio a mackie onyx sériou mixpultov s usb/firewire integrovaným zvukovým adaptrérom,s ničím iným to nieje možné spustiť,až verzia 9 podporuje aj niektoré iné profesinálne zvukové karty,takže pokial nemáš potrebné hardwarové vybavenie,na spustenie a používanie protools s kludným svedomím zabudni