Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "vypnuti tapety"

Bry den, ve skole se me ucitelka informatiky zeptala, jestli bych k ni s kamoshem nemohl prijit zrusit ty tapety, ktere si tam decka daly pres internetove prohlizece (je tam nejaky zakaz jako ze nejde spustit "Vlastnosti" na ploste ale pres ty prolizece to jde vph) ... no a jak jsem si pres TuneUp delal nastaveni na nejvysi vykon PC, tak se mi ukazalo neco jako vypnuti tapety ... ale nevim, jak to udelat bez programu a abych to mohl udelat na tech skolnich PC... Vi to nekdo prosim?

tapety jsou pro každý účet zvlášť. takže se vyjádři jasně - všichni se přihlašujete jediným společným jménem/účtem? nebo každý má svoje vlastní přihlášení na každém pc? přihlašujete se k ůčtu na počítači, nebo do domény?
učitelka chce řešit wallpapery všech těch počítačů v síti, nebo jen jednoho pc?