Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s netem

zdravim,dneska jsem hral cs 1.6 a z niceho nic mi spadl net v 17:00 a od ty doby mi pise u sitoveho pripojeni " "The DNS server isn't responding " a internet nejde od 17:00 do ted. nevite nekdo cim by to mohlo byt?nikdy jsem se s nicim takovym nesetkal

2 hodiny nejde a máš absťák ?

Je fajn že internet nejde. Máš čas si uvedomiť svoju závislosť.

Inak na problémy s fumkčnosťou respektíve nefunkčnosťou pripojenia, sa s dôverou obráť na firmu ktorej platíš /platia tvoji rodičia/ účty za internetové pripojenie.
To je ten správny subjekt na položenie otázky.

Nazev Hostitele: PC-06vbfbb7f4
Primarni Pripona DNS: ----- ( prazdne )
Typ uzlu: Neznamy

------

Pripona DNS podle pripojeni: ------ ( prazdne )
Popis: nvidia Nforce 10/100mb Ethernet
Fyzicka Adresa: 00-25-22-3B-6D-BD
protokol DHCP Povolen: NE
Adresa IP: 10.1.208.24
Maska: 255.255.255.0
Vychozi Brana 10.1.208.1
Servery DNS: 10.1.208.1

protokol DHCP Povolen: NE

a jsi si jist že tvé nastavení je funkční?
máš doma jediný pc nebo více? máš doma svůj router, nebo jen ap (v bridge módu) s hodnotami od providera?

když ti to píše chybu dns, tak si "nastav normální dns (8.8.8.8 a 8.8.4.4), viz vlastnosti protokolu tcp/ip".

nepoužíváš nějaký zrůdný antivirový balík "4 krámy v jednom", který s oblibou blokuje normální funkci dns? jo, smutně proslulý je eset4.