Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zyxel P660HW-T3 v2

Mám router P660HW-T3 v2 a občas mi spadne net ale nastení je v pohodě :) treba to spadne když spustím steam a tak.. a kopirování přes wifi max 2MB není to málo?

polepšil bych si kdybych si koupil TP-LINK TL-WR1043ND nebo neco podobného?

vysílaný kanál se dá změnit na routeru. podíváš se nějakým softem (vistumbler, inssider), zda není ve vzduchu na tvém kanálu zarušeno. když ne, nemá to smysl, příčina je jinde.

můžeš zkusit i prohlížeč událostí ve svém pc.

a adsl routery shromažďují log o připojení, ten může prozradit v jakém stavu je linka.