Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze mazat soubory z SDHC karty

Ahoj. mám takový dotaz. když připojím kameru samsung hmx-u20 k PC a chci neco odstranit z karty, vyhodi to hlasku ze jsou soubory chraněné a nebo právě používané a přitom v zabezpečení je vše povoleno i s mými právy. dokonce po kliknutí pravym myšítkem na soubor ani neni možnost ten soubor odstranit. Nechce se mi věřit že by to nešlo, že to jde mazat pouze ze zařízení. i přes ten debilní dodávaný software tam nejde odstranit, hlavne ze je tam ctyrstrankovej roman o tom jak nahrat video na youtube. díkes všem

pokud chceš smazat všechny videa tak by šel použít formát.. další možnost strčit kartu do čtečky..
mě osobně tohle dělal software od mobilu, po jeho odinstalování se na kartě načetlo bez problému a manipulace s daty taktéž v pořádku..

tak jasně to je taky možnost. překopíruju obsah karty do kompu a zformátuju ji, ale problém je v tom, co když tu kartu budu chtít použít částečně jako flash disk a něco na ni zapsat, nebo z ní jen něco vymazat. na zařízení je náhled dost malej tak bych to z ní radši chtěl mazat v compu. a ctecku taky nemám. tak to jsem asi v prdeli

čistě teoreticky půjde kamera využít jako čtečka.. Stačí odinstalovat software k ní a restartovat PC..
nevím jestli to funguje u všech výrobků ale zvládá to můj mobil i foťák (samsung)..
ještě mě napadá, dá ti kamera na výběr z nějakých možnosti když jí připojíš?? (pc suite atd.)

nedá. prostě ji píchnu do pc a zobrazí se mi jako další disk. jakoby flashka. navíc ja tam software žádnej nemám.. neinstaloval jsem ho. jen se dá nastavit aby se spustil když tam píchnu zařízení, protože je integrovanej v té kameře. ale na tom disku jako takovém nic není