Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovenie zálohy

Neviem, či sa to hodí do PC poradni, no mám problém s mojou Nokiou 5800 Xpressmusic.

Urobil som si zálohu v mobile, všetko preniesol do PC a naformatoval pamäťovú kartu, internú pamäť som obnovil na čistý OS. Teraz keď som si zálohu dal naspäť a išiel obnoviť dáta (sms, kontakty, nastavenia), ktoré som si zálohoval, tak mi vypíše, že sa nenašli žiadne súbory na obnovu.

Neviete, v čom je problém? Ak to mám obnoviť potom?

Urobil som si zálohu v mobile

Jak? Čím?

všetko preniesol do PC

všetko=co konkrétně?

keď som si zálohu dal naspäť

jakou zálohu? co přesně jsi dal a kam?

tak mi vypíše, že sa nenašli žiadne súbory na obnovu

kdo nebo co to vypíše?

Bohužel tak daleko nevidím (až k tobě pod ruky na mobil), abych si domýšlel, co jsi vlastně teda udělal.

Máš k tomu postupu zálohování nějaký manuál? Nebo jsi to dělal metodou pokus-omyl?

Jak? Čím?

Nie cez PC Suite, priamo v mobile cez správcu súborov som zvolil zálohovanie a vybral som si zálohu nastavení, sms a kontaktov do pamäťovej karty. To mi vytvorilo na karte priečinok Private, kde bol už len ďalší priečinok s názvom nejakého kódu, v ktorom sa nachádzali 4 súbor - 3 vo formáte *.db a posledný v nejakom DB Journal.

všetko=co konkrétně?

V prvom rade ten priečinok Private, ostatné veci, ktoré som prenášal boli už len moje osobné fotografie, videá, hudba a aplikácie.

jakou zálohu? co přesně jsi dal a kam?

Priečinok Private som presunul naspäť na naformatovanú pamäťovú kartu v rovnakej ceste, akej bol predtým.

kdo nebo co to vypíše?

"Zálohovaný obsah nedostupný". Vypíše mi to v mobile, ako prejdem naspäť na správcu súborov, zvolím Zálohovanie a voľbu obnoviť.

Máš k tomu postupu zálohování nějaký manuál? Nebo jsi to dělal metodou pokus-omyl?

Nešiel som podľa manuálu, čítal som na internete, že sa napr. PC Suite zálohovanie cez PC veľmi nevypláca a pod. Skúsim pozrieť, čo píšu ešte v príručke o zálohovaní v mobile.