Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový mobil

Dobrý den, protože můj starý telefon nokia 6233 se nevyplatí nechat opravit tak si mám vybrat noví vybral jsem si zatim nokia 5230 ale podle mamky jsou dotykoví mobily poruchoví takže zatim normal jsem našel nokia 6303i. Cena by mela být asi do 3000kč, já mám u o2 tarif za 250kč měsíčně a mamka za 650kč měsícně takže se pls koukněte hlavně na stránky o2 ty dva jsem našel u nich. Já bych ale fakt docela chtěl dotykoví takže pls nějaký rady jak jí zkusit přesvětčit. Předem dík za odpovědi

no s HTC neuspěju už vůbec, sry že jsem zapoměl dodat že by to měla být nokia má jí jí totiž oblíbenou všechny mobily co vím že někdo u nás v baráku měl byli nokie, a navíc sestřenka má HTC tatto a neni moc dobry baterka vydrzi tak jeden den budik obcas nefunguje reklamace neuznána, já vím že to neznamená hned že to je špatná značka ale ona tohle ví že ho sestřenka má a má stím problémy takže

Vzhledem k tomu jakému testování jsou telefony v továrnách násilně nuceny bych se odolnosti nebál. Pokud se nenabodneš stolem doprostřed obrazovky, tak musí projít stejnou základní odolností co tlačítkoví kolegové- mlácení, ohýbání, drcení, prach. Malé pády by měl každý dnešní mobil přežít bez problémů, neznamená to ale, že musí. Hraje tady roli mnoho faktorů- výška, pevnost podkladu, místo na telefonu, které dopadne nejdříve.
edit: Taky jde o chování majitele. Já nosím telefony v pouzdře, s fólií na displeji, bez pádů, v kapse vždy samotný mobil bez klíčů a mincí. Blbýmu zacházení neodolá sebelepší outdoorový telefon.

Právě že ohýbání moc nevydrží, znám pár lidí co ho měli v zadní kapse, ohnuli se nebo si sedli a bylo po displeji. Rozhodně je chatrnější, při nějaké nehodě muže odejít dotyková vrstva a to u normálního telefonu nehrozí, když spadne na přední stranu tak vždy na displej, u normálního je šance že to odnesou jen tlačítka. Ale nesmí se to tak brát, to by si člověk asi nemohl koupit nic.

Vyřiď mamce, že ten telefon je přece pro tebe, tak by ti do toho nemusela až tak kafrat. O poruchovosti dotykáčů slyšela někde v trafice? Je to naprosto jedno, sere se to všechno stejně.
Já mám dotykovej telefon (LG KU990i) asi rok a půl a přežil už několik pádů a i nenechavý ručičky mýho synka. Žádný poškození na něm není.
Jen jsou dotykáče náchylnější v tom smyslu, že nejsou dělaný na nošení v zadní kapse kalhot, displej může rupnout. To už musíš zvážit sám, jak a kde telefon nosíš.