Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook Express

Zdravim,

potřeboval bych pomoct ohledne Outlook expressu...
Je mozny si do pocitace prekopirovat odeslane zpravy, tak aby vytvorily slozku, ze ktere se ty zpravy a jejich prilohy budou moci precist a pouzivat je...?

Outlock má svoje files s užívatelskými súbormi *.dbx v zložke

*:\Documents and Settings\MENO USERA\Local Settings\Data aplikací\Identities\{nejaké dlhé divné číslice a písmena}\Microsoft\Outlook Express\

dá sa to prenášať kam chceš, inému userovi, na iné PC

Nechápem co vlastne riešiš. Je to Tvoj problém.

Zrejme chceš " viewer " prípadne konvertor. Takéhoto softwaru je zrejme kopec, no nemienim tento neotestovaný bordel sťahovať a inštalovať v PC. Ak miluješ preinštalovávať system tak si to naťahaj a testuj.