Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MPEG 2 nebo 4

Zdravím, při výběru DVD rekordéru jsem narazil na údaj u tuneru DVB T na označení MPEG2.Nebude se v budoucnu vysílat signál DVBt vMPEG4? A to by mi potom ten rekordér nefungoval.Nebo by se to nijak na příjmu neprojevilo? Děkuji za odpovědi.

MPEG4 na terestrialu je ve stadiu testovani, tech par vysilacu v CR vysila mizivym vykonem, takze je jen skoro o stesti pokud to nekdo zachyti, jinak kabelovy op UPC ma spustenu komplet nabidku pozemniho terestu do svych rozvodu, multiplexy na kanalech 21-23, mezi nimi i vsechny HD programy(CT HD, NOVA HD, PRIMA HD), ne vse se ovsem vzdy vysila v HD, v opacnem pripade je kvalita hodne slusna.