Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezení : Operace byla zrušena...

Dobrý večerpo spušťení počítače jsem se přihlásil na účet A nenaběhl ani jeden program a po kliknutí na jakou koliv aplikaci vyskočá tato tabulka
-------------------------------------------------- --
Omezení.
Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému.
-------------------------------------------------- --

zkoušel jsem změnit i v gpedit.msc kde pravděpodobně se to dá opravit ale nemůžu se k tomu dostat.. protože mi vyskočí tabulka 'Omezení'

OS: Windows XP

Děkuji za odpovědi.....

Jj určitě.. takže to asi bude chtít přeinstalovat O.S. už jsem zkoušel asi skoro všechno začalo to tím že mi nešel 'Správce úloh' a pokaždý jsem to musel v gpeditu.msc měnit a taky nešel , regedit:.(

A teď to nejde vůbec..:.(

A můžeš mi alespoň stručně popsat, jak do toho nouzovýho režimu lezeš?

Takže instalačku máš, do nouzáku se možná dostaneš, ještě objasni problémy s instalací toho programu.

Edit:
aha, tady z JNP vidím ten tvůj nouzový režim:

Tak jsem restartoval PC vybral v 'Nouzovém režimu' ale bylo jich tam víc tak nevim asi 3. nouzové režimy ale každý jiné spustil jsem ten normální po přihlášení nic nešlo stejný jako předtím a nemohl jsem ani změnit ten ' gpedit.msc ' kde bych ´mohl změnit nastavení tak jsem zkusil ještě jeden .. myslim že se jmenoval
'Spustit v poslední funkční konfiguraci'
taky se nic nedalo udělat

Tím, že dáš NORMÁLNÍ se do nouzáku nedostaneš, musíš vybrat volbu "stav nouze", nebo tak nějak, nepamatuju si to, nouzák jsem už dlouho nepoužil.

kterýsi ze zdejších odkazů vede na: http://help.wugnet.com/windows/Restore-default-pol icies-ftopict628119.html
je tam popis jak vyresetovat nastavevení gpedit:

1. Open the Run box and enter: cmd

2. For XP, type this command:
secedit /configure /cfg %windir%\repair\secsetup.inf /db secsetup.sdb /verbose

For Vista, type this command:
secedit /configure /cfg %windir%\inf\defltbase.inf /db defltbase.sdb /verbose

není sice napsáno co konrétně bývá cílem útoku, ale ten příkaz za pokus stojí.