Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir Angela

Dobrý večer, prosím o pomoc. Stáhl se mi do pc nějakej vir Angela a napsal mi na plochu at radeji nevypínám pc pokud o něj nechci přijít, pořád mi vyskakuje mechanika a veškeré klávesy na kompu nepracují tak jak by měly a i myš je zrcadlově obrácená, nevíte někdo co stím ?

hezké jméno, ten bych si nechal.

no a co ti říká nějaký lepší správce úloh - umíš to v paměti najít a zabít? a vyčistit záznam pro autorun v registrech? zkontrolovat jestli se ti nenakopíroval do driverů? a jinde na disku, obvykle do nesmyslných adresářů v tvém profilu?

pro lidi co si s tím neporadí by se mi zdálo ideální stáhnout nějaké antivirové rescue cd, (jako bonus vypnout za běhu windows), nabootovat z cd, a čistit.