Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat data z rozbitého notebooku.

Zdravím,
rozbil jsem displej na notebooku, ale mám v tom celkem důležité věci.Nevím vůbec jak je možné vyjmout hardisk a zda je možné ho použít v jiném notebooku.Třeba stejné značky.
Děkuji za odpověď a omlouvám se, jestli už se to tady řešilo víckrát.

Třeba notebook odnést ke kamarádovi co má stolní PC, připojíš jeho monitor ke svému NTB, přepneš NTB na externí monitor klávesovou zkratkou Fn+něco (záleží na tipu NTB). Pak si v klidu zkopíruješ data kam chceš.
Druhá možnost je připojit HDD k jinému počítači jako druhý disk jak už tu bylo psáno.