Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace síťové karty pod MS-DOS 6.22

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jak nainstalovat síťovou kartu pod MS-DOS 6.22. Spustil jsem tedy instalaci:
PCI Ethernet card ODI driver for DOS

nakopíruje příslušné soubory do složky C:\NWNET
V C:\config.sys nastaví LAST driver na aktuální
vytvoří soubory startnet.bat a net.cfg do C:\NWNET

a pak chce nainstalovat NETX ODI (něco s networkem... ale to nechci, já chci jenom FTP)
---------------------------------

Čistě teoreticky by teď měl být ovladač pro síťovou kartu nainstalován. Jak to vyzkoušet? Stačí teď už jenom nakonfigurovat FTP (aby seděla adresa k FTP serveru, typy rámců...)

Potom jsem se snažil připojit k FTP serveru pomocí dávky sitFTP.bat která vypadá takto:
REM ** Pro DUAL (100MBd) **
DLKFET 0x60

REM ** Pro DUAL-HT **
RTSPT 0x60

Což nahlásí chybu... kterou vám teď neřeknu, protože se složila mašina GOD DAMN IT!!! :-D

tak jestli má někdo nějaký podnět... jsem zoufalej... šéf mi stojí za... že sem se nechával zaměstnat :-/
GOOGLE sucks...

Hned se k vám vrátím... najednou to všechno začalo přes FTP fungovat... Srandy kopec :-D Teď mi ještě někdo řekněte, jak je možný, že na krátkej kabel to funguje, ale na delší (50m) už nijet...