Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS UL80VT - problém se zvukem

Dobrý den. Na mém notebooku v popisu najednou přestal fungovat zvuk. U ikonky zvuku dole u hodin je křížek a je tam napsáno: "Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení." I rozlišení se rozštelovalo a nešlo dát vyšší. Přeinstaloval jsem ovladače, a nic. Tak jsem udělal reinstall sedmiček, rozlišení už je ok ale zvuk nefunguje pořád, ovladače mám. Nevíte co s tím? Díky.

Díky, Win7 tam byly nainstalované už při koupi, a vše fungvalo. Pak jsem jednou zapl pc, a zvuk nešel a rozlišení nešlo dát vyšší než 1024x768. Přeinstaloval jsem ovladače jak zvuku tak videa, bez změny. Nechtěl jsem se tím dál patlat, tak jsem to přeinstaloval. Obraz už jde na Intel GMA a ntb má ješte nVidia G210M kartu, na tu když nainstaluju ovladače, rozlišení nejde dát vyšší než 1024x768 a v nastavení adaptéru nejsou údaje o kartě.