Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak osekat DVD?

Zdravím
Potřebuji vypálit DVD.
Ale mám problém To co chci vypálit má 4482 Mb. ale disk na který to vypaluji ukazuje velikost jen 4482Mb.
Už jsem zkoušel DVD shrink ale když to chci do něj vložit tak mi to vyhodí že to nemůže načíst něco jako invalid data in file video_TS\VTS_01_1.VOB.
Dá se to ještě osekat v něčem jiném než ve shrinku?
V žádném případě z toho nechci udělat rip.
Jinak vypaluji to v neru burning rom

Diky za odpovědi

Overburning je dobrá technologie na výrobu pivních tácků. Pro pár Mega navíc často zhavaruje buď vypálení disku nebo není k přečtení na dalších mašinách. Slušný vypalovací program ti sám oznámí jestli je vypalování možné nebo ne. Každé medium potřebuje totiž další prostor na zápis dat pro uzavření disku nebo stopy a to něco navíc může být ta pověstná kapka. Když necháš disk otevřený, tak si s ním poradí jen PC.