Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mechanikou

Dobrý den mam takový problém.. předevčírem my přišel hardware (procesor,základní deska, grafická karta, HDD, skříň,zdroj) tak sem to hned sestavil. Zapojené to bylo dobře.. tak to spustim a černá obrazovka a blíka mi to světílko na mechanice jako kdyby pracovala a nejde vysunout...

Tak ju odpoj, a vyber von, ak je to P-ATA pravdepodobne je zle nastavený jumper Master - Slave.

Slabý to opis : " Zapojené to bylo dobře.. tak to spustim a černá obrazovka "

Nový hardware ? Starý ?

Zapojené to bylo dobře ... Ano ? žiadny skrat nikde ? stlpiky z plastu na svojích miestach ? Zaisťovací kovový stlpik neskratuje nič ?

Ak je problém odpojiť všetko čo nie je potrebné na prvý štart. Teda iba mainboard, CPU, ak na doske je integrovaná grafika tak vybrať aj externú grafiku, iba jeden modul RAM, žiadny disk, previesť " Cler C MOS ". Neštartuje ? Overiť ešte raz osadenie CPU, správnosť zapojenia a ak nejde, vrátiť, reklamovať.

Neurobíš nič. Co je vadné je vadné.

Abych to více upřesnil. HDD Seagate Baracuda 7200 1TB, grafická karta ATI Radeon HD 5770, Základní deska ASUS M4A88TD-V EVO, Zdroj Corsair CX600, Procesor AMD Phenom II X2 560, Mechanika LG GH22NS, RAM Kingston 4GB hyperX, a tohle všechno sem hned sestavil zapojim napájecí, kabel zapnu vypínač a spustim počítač. Slyšim jak běží ale obrazovka černá a na mechanice svítí světlo jako kdyby pracovala a nejde vysunout