Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook ACER TM5742Z- Intel HD Graphic

Zdravim, mam taky jeden problem, ze ked spustim nejaku hru tak mi nezobrazi intro a je iba cierna obrazovka, v pozadi je len zvuk, ked stlacim na booku zmenu hlasitosti tak sa mi ukaze za ikonou na obrazovke pas prehravaneho intra. Asi je to nejaka graficka chyba ale neviem ju odstranit, dal som uz aj nove ovladacky na grafiku ale ani to nepomohlo, notebook je novy, prvykrat nainstalovany win 7. Tato chyba sa mi opakuje casto. Neviem co s tym, nic si nemozem zahrat :(. Poradte pls

Když už jsi zvolil notebook s integrovanou grafikou intel HD budeš muset výběr her přizpůsobit tomu aby na té grafice chodily. Možná jsi měl mylný pocit že za těch 11500 za které se to dá sehnat na internetu kupuješ notebook vhodný na hraní her.

stale nic, ani ked som zmenil rozlisenie tak nic nic nic, iba tma tma tma.. nechapem... ako might and magic mi nechce prehrat uvodne intro ale hra slape, jedine ked dam v menu "Credits" tak sa objavy jeden rozmazany pas ale tod vse,ale ani ten by tam nemal byt..