Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem z visty na Win7

čau lidi už jsem tady tenhle dotaz vkládal ale bohužel jsem se nic noveho nedozveděl zkusím přesně napsat o co jde..... takže potřebuju z visty na win7 notebook -->(Fujistu siemens -Amilo Pi 2512)

1. vložím do mechaniky dvd s winem

2. restartuju pc

3. najede F2( boot options) a F12( Multiboot) dám teda F2a jsem v biosu a nastavím boot jako 1. DVD 2. HDD uložím vypnu

4.najede mi opět F2 a F12 dám teda F12 tedka najede obdelníček kde je 1.DVD/CD..... 2.HDD....... dam 1 načte černý obraz a vlevo nahoře je akorát tohle _ je to tam zhruba 5sec. a pak najede klasicky windows

5.zkusím znova restartovat pc a stisktnout libovolnou klávesu ale nic !

docela to nechápu když jsem naposled přeinstaloválal ještě XPčko tak jsem nastavil boot z cd uložil vypnul najela mi modra obrazovka jestly chci instalovat win.. a vymalováno ale to bylo na PC ....

ještě bych chtěl dodat že pri načítaní krom F2 a F12 už nic není něco jako stiskněte libovovolnou klávesu
nebo tak zkoušel jsem snad všechno ..... nejedná se o originální win.. !

budu rád když mi pomůžete čimkoli co bych ještě mohl zkusit protože notas sem nepřeinstalovaval zhruba 3
roky tak si asi dovedete přestavit jak to musí vypadat .... nedá se sním vůbec pracovat díky za každou radu

umím vypalovat

ale tohle jsem ještě neslyšel

si trochu odporuješ
pokud máš soubor *.iso vybereš v neru vypálit obraz cd/DVD. Pokud soubor nemáš tak z toho dvd už to neuděláš jedině by na tom dvd byl ten soubor vypálenej