Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s operační pamětí

Ahoj, mám poslední dobou problém vždy když zapnu PC a windows tak mi začne explorer.exe (průzkumník) požírat víc a víc volné operační paměti, po 2 minutách až 95%, kdy už nejde nic dělat jak se pc seká. Čím to může být?

loading...

Mám Windows 7 Home Premium. To s tím explorerem sem zkoušel už několikrát a vždy když sem ho spustil znovu tak se to opakovalo. Navíc sem teď zjistil, že nejdou mazat soubory - ukáže se okénko ale je tam jen nápis příprava k operaci: recyklovat a probíhá výpočet ale nic se neděje ani po 5 minutách