Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdielanie suborov, pristup na PC

Dobry den,

chcem Vas poziadat o radu. Mame vytvorenu siet a zdielame internet. Je nas 5. Vsade XP prof. Ale nechcem aby mali k mojmu pocitacu, pripadne mojim nazdielanym suborom pristup vsetky pocitace (pripadne uzivatelia)v sieti. Ako nastavit PC aby sa don neprihlasil nik epovolany, pripadne aby sa nedostal k mojim zdielanym suborom. Pripadne link kde to uz je podrobnejsie riesene.

ako uz je spomenute v linku od rh, staci si v exporeri->nastroje->moznosti priecinka->zobrazenie vypnut: pouzit jednoduche zdielanie ... potom prave tlacitko na adresar, ktory chces zdielat->vlastnosti->zdielanie a das povolenia len tomu, komu chces.