Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odeslat jeden emailový text za více uživatelů (prostřednictvím více svých účtů zároveň)

Napíšu zprávu v emailovém klientovi a chci si zvolit poslat prostřednictvím všech účtů. Tuto možnost nikde nevidím. Musím postupně psát zprávu znovu, případně postupně vybírat jeden svůj účet za druhým. Rozumějte, mám 5 svých účtů a potřebuji z nich všech poslat zprávu na jediný účet. To chci provádět jediným příkazem (kliknutím).
Díky za jakoukoliv radu, případně program, který toto dovede.
Pavel

Původně jsem to myslel pouze tak, že i mizerný programátor rozeslání jednoduché zprávy ( třeba i HTML a třeba i s přílohou) v editoru vždy stluče (dokonce i já na zkoušku před chvílí :)) ) a postupně může vylepšovat.
Pokud by Ti stačilo nějaké jednoduché formulářové rozhraní, opět nevidím problém mimo piplačky.
Samozřejmě zachovat luxus poštovního klienta může jen poštovní klient: snad nějaký opravdu existuje - klient na míru by se asi prodražil :)) .

Možná mě ještě někdo doplní nebo opraví.

Samozřejmě bych byl rád za cokoliv, co by můj problém řešilo. Tedy i za jednoduché formulářové rozhraní. Bohužel jsem úplný amatér, takže nic stvořit nedovedu, ale budu rád když mi nějak pomůžete. Díky moc.
Pavel