Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externi disk

Bry den, jen bych se chtel zeptat, jaky je rozdil mezi externima diskama 2.5" a 3.5" ... a taky by me zajimalo ktery je lepsi?

Ten disk je v případě 3,5" stejný jako ve stolních počítačích a v případě 2,5" stejný jako v noteboocích. Obě tato zařízení mohou běžet klidně 24/7, takže i disky v nich. Hlavně si dávej pozor na zacházení a nevytrhávej disk z USB. Mám tu pár kousků, které tohle pravidelně podstupovaly a skončily s 30% vadných sektorů jako nepoužitelné.
Co jsem měl možnost vyzkoušet, tak 2,5" se točí neustále, většina 3,5" se v nečinnosti uspává (když chci něco na disku otevřít, tak se roztočí).

Rozdíl je ve velikost a v kapacitě. Na noseni v kapse 2.5" U počítače max kapacita a to znamená 3.5" Co se týče "kvality" - kolik třešní tolik višní.
A ty poraď, které auto je nejlepší, ale neřeknu ti na co ho chci používat a kolik lidí v něm vozit.
Za půl roku ti dojde stejně místo a budeš shánět další.:-D