Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit bootovací DVD?

zdárec lidi mám soubor iso a potřebuju ho vypálit jako bootovací dvd jak na to ?
zkoušel jsem to přes ashampoo a imgburn podle postupu i přesto je špatně vypálene..
díky za rady.. :-)
Změna předmětu, původně: jak vypálit ? (JaFi)

Potrebujes nekde sehnat bootimage pro svou verzi Windows, kterou se snazis vypalit. Bud na internetu nebo z jineho bootovaciho DVD. Pak samozrejme musis vedet, jak nastavit parametry bootsektoru.

Nejjednodussi cestou pro tebe bude nastroj na upravu instalace Windows - napr. NLite, VLite, ktery ti pripravi primo bootovaci obraz, ktery si jen vypalis.

imgburn až načte ten obraz, tak ti napíše napravo, jestli je obraz bootovací, nebo ne- pokud není, tak marná snaha, takhle z něj bootovací neuděláš. zkoušením milionu programů se to nezbootovatelní.