Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový HD vs. starý HD

Dobrý den, prosém předem mého dotazu se omlouvám, jsem laik na PC. Ale začal mě odcházet starý HD ze stolného PC a chtěl bych koupit nový a větš´cca 1,5 TB. Ted k dotazu. Vyměním to sám? Tedy, stači to z toho starého všechno zkopírovat na ten novej a je to celý? nebo se musí vše zase insatlovat znovu, jako OS, software ke komponentům atd...Dekuji MOC za odpoved a neukamenejte me prosim za muj dotaz... dekuji a s pozdravem David

První věc je aby tam šel připojit. Druhá aby to ten starý počítač uměl používat. Třetí věc je jestli se ti podaří data naklonovat. Třeba k WD si můžeš stáhnout ze stránek wd.com acronics truimage wd edition, anglicky, který naklonovat data umí.

Tedy, stači to z toho starého všechno zkopírovat na ten novej a je to celý?

ne musíš to naklonovat

Vyměním to sám?

to fakt nevím.

Dokud z tebe nevyleze aspoň co je to za počítač /stáhni cpu-z a okopíruj obrazovku s procesorem a obrazovku s názvem desky a vlož to sem/ nemá cenu přemýšlet dál.