Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyčištění hdd

Dobrý den,
mám netbook bez dvd mechaniky a potřebuji kompletně vyčistit jediný pevný disk, na kterém se nachází systém windows xp, který chci zachovat. Potřebuji tedy vše smazat až na ten operační systém.
Jak to mám prosím udělat?

Děkuji za rady
Tomáš

Pokud je na netbooku recovery oddíl, tak bych spustil recovery ( obnovu do továrního nastavení). Jinak bych odstranil všechny uživatele a jejich dokumenty, pak CCleanerem vyčistil dočista dočista tempy systému a prohlížečů ( IE, Firefox a pod.) Nechal bych jen složky Windows, Program Files a v Documents and settings bych vymazal případné zbytky nastavení programů v Aplication data, která jsou v Local settings u uživatele. Nakonec možná defragmentaci.
Ideální je myslím recovery,když není odkud pak nová instalace a jako poslední možnost mnou výše popsaný postup.