BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Kolik televizí kupuješ?
598466-vybranani-tv
http://pc.poradna.net/q/view/594680-jakou-lcd-led- tv
karel, 09.01.2011 18:17
kropf08 [88.103.3.xxx], 09.01.2011 18:17
Krupier drží bank? Nebo jsem tak pomalej?
Zadej dotaz do místního vyhledávače. Jak 3D TV, tak TV s LED podsvícením se zde nedávno zevrubně propíraly. Někdy mám pocit, že slovo hledat v horním rohu je jen jakousi ozdobou a asi by mělo červeně blikat.