Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Politá klávesnice

čus :-) polil jsem si klávesnici u notasu nejde numlock a pár kláves na prave straně + šipky což mě nejvíc
zabíji... občas z ničeho nic samo píše L a O do opravny to dávat nechci protože si myslím že 2ooo kč za
tohle je až moc ještě jsem slyšel o jakemsi kontaktním spreji existuje něco takoveho ? poradtě co bych měl dělat :-) díky libor

to mne sa stalo tiež. ale pil som pomarančovú malinovku. najprv som nevedel čo s tym tak som si na nete prečital pár návodov - po nich som mal dosť. poviem to obrazne "od servisu, cez rozum až po kladivo s vysavačom". ja som išiel na to s rozumom. bolo to obtiažne dávať dole tlačítka ale zvládol som to. čistil som iba vodou, pomocou pevnejšieho šparátka a vaty. to bolo lepkavého humusu a kde sa dostal...ani by som nepovedal. :-)