Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekaní Zvuku

Ahoj, mám problém se zvukem. Ovladač mám Realtek HD. Vždy když si pustím nějakou hudbu atd. tak mi začne zvuk vypadávat a pak zase naskočí a v Realteku mi to ukazuje a bylo připojeno nové zařízení (záložka reproduktory zmizí a pak znovu naskočí), naběhne a hraje se dál a přitom jsem nic nepřipojil. Většinou to dělá když si dám něco nahlas, ale někdy zase když mám něco nahlas tak to jde, ale jak hlasitost změním tak to zase blbne. Zkusil jsem několikrát přeinstalovat ovladač, vyměnit sluchátka ale jak změním hlasitost tak se to zase seká. Zapojit sluchátka do zadního konektoru, ale se stejným výsledkem. Prosím nevíte v čem by mohl být problém? Díky :)

a správce zařízení hlásí že všechno je v pohodě a nikde není žádný problém.
no jistě.
jaký ovladač zvukovky jsi naposled instaloval, až po driveru chipsetu základní desky?

ehm, pokud máš w7 ultimate, jistě máš oem verzi. takže můžeš nefunkčnost systému směle reklamovat tam kdes ji koupil.