Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zelené videa

Zdravím kamarádka si koupila PC a nový LCD monitor, jenže když ho spustila nainstalovala codec a přehrávače tak ať pustila jakýkoli film tak jí to běži zeleně i po změně codecu jí to běží zeleně i po změně přehrávače prosím o radu

vyskoušet monitor na jiném PC
jestly že to nebude vykazovat žadnou chybu tak vada bude v natavení grafické karty
nebo nekonvence mezi monitorem a grafickou kartou.
podívejte se do manuálu monitoru jaké ma mít nastavené rozlišení
podívat se do správce zařízení jestli není u
grafické adaptéry,videokodeky,
Monitory řadiče zvuku videa a herních zařízení ,žlutý vykřičník nebo otazník.poklepem na ikonu zařízení je vrozbalite k zobrazení jidalších zařízení,