Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Movie Maker

Zdravím,
mám takový problém s WMM (v2.6) a už nevím co s tím. Vytvářím stop motion video, vše už je hotové a video si chci uložit. Mám na výběr z několika různých formátů, do tkerých lze video konvertovat. Jenže ať vyberu jakýkoliv (krom toho úplně nejhoršího - v nejhorší kvalitě), tak video běží tak do půlky v pořádku, ale poté je vidět pouze černý obraz, ale zvuk stále běží.
Neívte co s tím? Děkuju za odpovědi

odinstaluj vsetky kodeky a spusti to znova. Podla mna pomoze. Chyba movie maker. Mne to tiez blblo, dokonca ma vyhadzovalo z programu. Ked som odinstaloval vsetky kodeky, tak movie maker fungoval bez problemov.