Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Zdravím, mám problém. Když reinstaluju kámošovi pc (Windows XP) všechno jede normálně až na zvuk, on bohužel ztratil disketu kde byl ovladac na zvukovou kartu, pc už je starší, a tak jsem se chtěl zeptat, zda je možné ten zvuk nějak rozchodit? Díky

Ano, zvuk je mozne rozchodit tim, ze nainstalujes ovladac ke zvukove karte.
Pokud nbema disketu, musis si ovladac stahnout na internetu ze stranek vyrobce zvukove karty. Pokud je karta integrovana na zakladni desce, pak od vyrobce desky,

Bohuzel jsi nenapsal oznaceni zvukove karty, takze lip poradit nejde.