Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk

Zdravím, nedávno jsem si koupil externí disk WD 500GB s připojením přes USB, naposledy jsem do něj ukládal včera a dnes po připojení do PC se jako obvykle plotny disku roztočí, kontrolka svítí, ale v počítači mi ten disk najít nelze a tak mi to dělá jak u stolního počítače tak u notebooku, nevíte někdo co s tím? Disk je z 80% plný a tak bych nechtěl o tyto data přijít, děkuji za pomoc.

To se stává, když se disk z USB jenom vyškubne místo aby se kliklo na Bezpečně odebrat...pokud je to tento případ, tak zkuste nějaký program pro záchranu dat. Třeba GetDataBack.
Další možnost je disk vymontovat a zkusit zapojit v počítači jako druhý disk.