Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renovace strareho pc.

Dobry den,

chtěl bych trosicku zlepsit muj pc. Mam tam 512 ge force 200 grafiku, 2gb DDR1 ram a 1,8 amd sepron 3000+ a uvazoval jsem o nejakem novem procesoru. chtel bych nejake obycejne 2jadro ktere by mi alespon trosku pomohlo. Problem je ze mam socket 939 a novejsi jsou na jinych socketech. Slysel jsme ze to nejak de tak bych rad radu.

Diky moc

Jedině shánět použité dvoujádro do 939 což jsou procesory značně drahé /v podstatě ceněné minimálně stejně jako nový x2-245 čili cca 1500+/ ale jsou to vyhozené peníze. Nachystej si tak 3500 a pak se dá o nějaké renovaci mluvit. Litr možná dostaneš za starou deksu,cpu a ram.