Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se zvětšit Kapacita Flash USB?

Dá se nějak zvětšit Kapacita Flash USB ? Mám 6 Gigový Flash disk potřebuju ho zvětšit o pár mega řekněmě 50 , existuje na to nějaký chytrý prográmek pro zvětšení kapacity (každé USB bude mít asi rezervu tak snad by se dalo) ví někdo ? ;-)
Zmena predmetu, pôvodne: USB !!! (los)

Tak z tohoto nemůžu xDDDDDDDDD sem se nemoohl 5minut přestat smát xD
Vrtákem 6 mm navrtáš HDD ze strany do otvoru zasuneš brčko a foukneš.
Záleží, jak silný máš dech. Dá se to nafouknout o 75% původní kapacity.
Nakonec se dírka rychle ucpe a zalepí žvýkačkou, aby dofouklé GB neutekly.