Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Interlacing - jak odstranit?

Dobrý den, mám vhs kameru a chci do počítače nahrát filmy co mám na kameře. Problém je v tom, že obraz má jakési čárkování které se nejvíce ukazuje při pohybu. Jak bych mohl tento nedostatek odstranit?
Zmena predmetu, pôvodne: Interlacing (los)

Na pc přehrávej v přehrávači, který umí půlsnímky potlačit, třeba zmíněný vlc player. Video nech jak je a doporučuji vytvořit jako zálohu klasické dvd a přehrávat na televizi, ta si s půlsnímky poradí. Jakýkoliv pokus o odstranění nebo potlačení půlsnímků totiž znamená snížení kvality.