Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Statistika - pomoc s příklady

Dobrý den,
zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, jestli tady není někdo kdo rozumí statistice v excelu a byl by mi ochoten pomoci s dvěma příklady, byla bych moc vděčná, jelikož jim nerozumím a jsem naprosto v koncích. Případná odměna by neminula. Moc děkuji předem.

Odmena bude v akom formate? Nejaka hmotna, alebo nieco co potesi unavene oci;o)?
Dost bolo zartovania, odmenu si nechaj pre niekoho ineho a nabuduce sa pytaj konkretne. Samozrejme, ze je tu kopa ludi co sa rozumie statistike, ja mam dokonca z toho spravenu jednu skusku, takze vlakno zamykam a popis svoj problem este raz a podrobnejsie.