Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna hdd notebooku

Ahoj,
Mám notebook IBM TKINKPAD T42
Parametry:
intel pentium m
procesor 1,7 ghz
ram: 1024
grafika: ati radeon 9600-9700 64mb
hdd- 40gb

A CHtěl bych vyměnit hdd za větší ale nevím jaký mám koupit a taky nevím jestli bude podporovaný. Napište mi návod jak zjistím jaký mám koupit aby mi fungoval. A ještě se chci zeptat jestli se vyplatí koupit nová ramka. Díky Martin

Tyhle strojky byly náhodou celkem slušné a do dneška jsou na kancl ucházející. Já naopak UPG disku vřele doporučuju, nacpal bych tam i paměťový modul.

edit: Integrovaná je 512MB RAM, takže tam asi budeš mít jednu dedikovanou. Tu vykuchej a strč tam gigo. Toto: PC2700 SO-DIMM 200pin (DDR333). Disk 2.5" PATA, nacpal bych tam toto.