Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám Ati Saphire 5850 1GB na ktorej sa mi pravdepodobne vyskitol problém s ovládačom.Nevedel by mi ni

display driver AMD driver stopped responding and has successfully recovered

Asi 1-2 krát do týždňa mi vyhadzuje túto chybu ktorú som vám tu uviedol,
pričom sa mi na 5 sekúnd nahodí čierna obrazovka .
Nevedel by mi prosím vás niekto poradiť akým spôsobom by som som sa toho mohol zbaviť?

Ovládače som tam mal stiahnuté najnovšie, ale aj napriek tomu mi tam tu chybu
neustále vyhadzovalo tak som si tam vrátil staršie a myslel som si že daná
chyba bude kvôli tým novým ovládačom ale bohu žiaľ,není to tak a už neviem ako dalej.