Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BAD_POOL_CALLER

Lenovo R61, WinXP SP3, cista instalacia, ovladace z Lenovo . . . doinstalovane ovladace na DVD-RAM, ale mechanika interna vie len citat - pri zapise napise chybove okno "Neplatna funkcia MS-DOS". Mechaniku neviem vymenit, nakolko ma nejaky divny konektor, nevyzera ani PATA, ani SATA . . . Pripojena ext. mechanika , ktora na dell s tymi istymi ovladacmi slape OK. Na lenovo citanie OK, zapis OK, ale pri odpojeni (je jeno ci natvrdo vytiahnutim USB kabla, ale "bezpecne odobrat zariadenie) sa objavi BSOD s nasl. chybou BAD_POOL_CALLER. . . .

chyba "bla bla MS-DOS" sa vyskytovala aj na orig. instalacii win Xp lenovo. Treaz je tam XP klasicke s donstalovanymi drajvermi lenovo. Nevypalovalo od novoty. akurat teraz sa objavi ta BSOD ked odpojim ext. dvd mechaniku. ale len mechaniku, usb kluce nie. mechanika na inom notebooku nerobi problemy. Zlaty dell. ubuntu vie zapis na DVD-RAM? nie FAT.