Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash-chat

Potřeboval bych vyrobit flash-chat,vím,že je k tomu potřeba PHP,ale to já neumím,nešlo by to nějak bez něj ? A pokud ne,tak mi pls dejte stránku kde bych se ho mohl lehce naučit... ( Anebo spíš bych potřeboval kdyby mě to někdo vysvětlil sám )...Stačila by jedna místnost,nějakej úplně primityvní... ;-)

Teď mám další dotaz-nechci vytvářet nové vlákno tak píšu sem... Když mám vyrobené místnosti a jen chci aby tam chodil jeden člověk jak to mám udělat? Nechci tedy vůbec chat, jenom že by tam chodil jeden člověk a prohlížel si vyrobené místnosti atd... Potřebuji nějaký kód... Byl by kód v PHP? Doufám, že mě chápete... DÍK..

aha, tak to sa z tohto

Když mám vyrobené místnosti a jen chci aby tam chodil jeden člověk jak to mám udělat?

nedalo usudit, vestiacu gulu mam v oprave....
no takze ty si musis kazdu miestnost(cize ten tvoj obrazok) vytvorit ako samostatnu "scene" potom si medzi nimi budes moct prepinat, pomocou nejakych tlacitok(to by mohlo simulovat to tvoje prechadzanie miestnostami, co chces spravit)

No nějak tak.. Nebo jsem myslel, že když klikne třeba na dveře v místnosti tak ho to odkáže na jinou stránku kde bude další místnost...

Edit: Nechci to prezentovat na netu-tak se neděs že to mám tak hrozně vymyšlené... Je to jen pro rodinu a kamarády...

... [mod]cenzured (rh)[/mod]Přečti si co jsem psal potom... Že nechci žádný chat!! Ae jenom přecházení a chození v místnostech pro jednoho člověka!! Cza pls budeš radit dál?

[mod]Zacni se prosim mirnit ve vyrazech! Uvedom si ze tady nejsi nekde na hristi se svymi vrstevniky.
Pokud neznas vyznam nekterych zkratek, tak je nepouzivej. "Kua" opravdu neznamena kurna. (rh)[/mod]