Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s ozivenim LCD na W7 po pouziti vzdalene plochy

Ahoj,
mam tento problem - po pouziti vzdalene plochy u pocitacu s W7 64bit (kolegove se pripojuji z domova) se casto stava, ze LCD (povetsinou Samsungy) zustane v sleep modu (pokud se tomu tak rika), kdy pouze problikava power ledka. Kdyz pak prijdou druhy den do prace, tak nejsou schopni LCD "nahodit". Zkousime hybat s mysi, klavesnici, vypnout/zapnout LCD, promacknout zdroj signalu. Nic nepomaha.

Pomuze az restart pc, coz je napytel, protoze si nemuzou nechat rozdelanou praci (pokud neco nechaji rozdelane, prihlasime se z jineho pc pres vzdalenou plochu pro korektni ukonecni rozdelane prace).

Nevite, kde by mohl byt problem?

Predem diky za pripadne podnety.
M.

zkus fyzicky odpojit napájecí kabel od monitoru.
firemní fuj.siemens mi to taky někdy dělá - ntb se probere ze sleep módu, ale 2.lcd furt svítí oranžově a vypnout mikrospínačem nepomáhá, ani změnit režim grafiky.
mám na stole krátný prodlužovák na napájení, a ten vždycky rozpojím.