Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem encryptonclick - zašifroval jsem dokument, jak to otevřít

Tímto programem jsem si zašifroval dokument ve wordu a po přeinstalaci OS XP se mi už tento soubor nepodařilo otevřít.Zašifrovaných souborů jsem měl asi 8 a 3
soubory nešli otevřít.Ty co šli otevřít,tak byly správně označený (obálka se zámkem)a ty ostatní 3 jako wordový dokument i když ve dvou souborech bylo avi.
Prosím o radu,jak to otevřít.
Zmena predmetu, pôvodne: encryptonclick (los)

Ptal jsem se a podle mě nevědí.Radili zkusit to winzipem9,ale bez výsledku.Kdyby to bylo přeinstalací OS,tak bych neotevřel žádný s těch osmi zašifrovaných souborů.Mám jeden soubor zálohovaný na klíčence,přesto to nejde otevřít.Soubory co nejdou otevřít,jsou v soub.AXX. Pokud odinstaluji tento program,tak se všechny zašif.soubory (v avi,wordu atd.) změní na soubory AXX,což je v pořádku.Při instalaci zase naopak,ale u těchto tří souborů se ta změna nestane.

řešení neznám, o tvém obskurním šifrovacím programu jsem nikdy neslyšel. už to že po přeinstalaci windows něco přečíst jde a něco ne hovoří o jeho "kvalitách".

jen jedna technická - pokud nemůžeš bez šifrování žít (třeba v pro verzích windows), zvykej si že s každou reinstalací windows vždy přijdeš o zašifrované dokumenty, tedy pokud si nepřečteš pokyny co ti to píše.

Myslim, ze chyba je skor u teba. Pouzivat na sifrovanie dat nejaky program je velka nezodpovednost. Ak sifrovanie tak nieco co je overene, Z mojho pohladu jedine Truecrypt. Viacrocna tradicia, miliony pouzivatelov, bezproblemovy chod a silna bezpecnost. Preco si vymyslal s nejakym noname programom a teraz smutis za svojimi datami?
Sifrovanie je pomerne citliva vec a tak k nej treba aj pristupovat. Snad poucenie do buducnosti.

Jasně,že je to moje chyba.Toto forum je tady taky i o tom,aby se ty chyby řešily.
Kdyby každý vše věděl(byl dokonalý),nebyly by otázky.Proč tato otázka,protože to může někdo vyřešit(poradit),proto je to poradna pc.Přeci byla pro mě tato odpověď
i pozitivní.Děkuji za radu,jaký program používat.

Poradit sa mas predtym nez sa do niecoho pustis, problemom sa lahsie predchadza ako sa potom riesia.
Tvoj problem momentalne nema riesenie, dane subory su velmi pravdepodobne poskodene a tym padom sa nedaju rekonsruovat. Btw dolezite data nielen sifrujeme, ale aj zalohujeme!