Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční grafika

Dobrý den,včera když jsem zapnul PC tak mi nenaskočil obraz,už se mi to párkrát stalo,ale většinou to po restartu naskočilo.Jenže teď už to trvá 2 dny a pořád nic.
Nevíte,čím by to mohlo být a čím poruchu odstranit?

Děkuju za odpověď.

Pokud se to včera nespustilo, tak dva dny to bude zítra večer.
Jestli je to pořád zapnutý a Ty už jeden den čekáš až se to rozeběhne,tak to vypni a odpoj el.zásuvky.
Mezi tím si ujasni a napiš, co to třeba dělá, běží ventilátory, něco bliká?
Potom zjisti co máš za zdroj(W výrobce a dosažený věk)
(prostě nějaké konkrétní informace co je to vlastně za stroj)