Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeposílání mailů na mobil

Na mailové schránce na Tiscali mám nastaveno posílání kopie došlých mailů na mobilní mail na Oskaru/Vodafone, který mi pak přijde na mobil. Celé roky to fungovalo naprosto v pořádku a začátek zprávy přišel na mobil formou 1 nebo 2 SMS zpráv. Od včerejška však přestalo chodit tělo zprávy, přijde jen od koho a předmět a místo těla je tam toto: The attached message is an automatically generated ----- copy of mail delivered to <moje adresa>. Změnil Vodafone podmínky? Vůbec nic nemůžu nikde najít.

Zjistil jsem následující: Od včerejška Tiscali původní zprávy přeposílá jiným způsobem. Původní zprávu zabalí jako přílohu a do těla zprávy (která přijde i na mobil) pak hodí onu větu o automatickém generování... a příloha se na mobilu nedá přečíst. Zkusil jsem přeposílání nastavit ještě na seznamu a atlasu a to přijde v pořádku. Takže je třeba se obrátit na technickou podporu Tiscali.

Hmmm, vypadá, že to tak je... Má tady ještě někdo stránku an Tiscali a byl by ochoten to zkusit, jestli něco nemám blbě já v nastavení - z Tiscali autmaticky poslat kopii na jakoukoli adresu a tam se podívat jak to vypadá.