Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odheslování

Zdravim.
Mám nainstalovaný už nějakou dobu nový win a veškeré soubory a účty ze starého mám zálohované na disku. Jenže ten svůj účet ze starého winu jsem měl zaheslovaný a teď když jej chci otevřít přes document and settings tak mi to hodí hlášku, že přístup byl odepřen a nejde se dostat ke starým datům. Existuje nějaký software, který by to mohl prolomit a dostat se dovnitř? Nebo nějaký jakýkoli způsob? Budu moc vděčný a vážně se nejedná o nic nekalého, jen se chci dostat ke svým starým datům.
Moc díky

nic nemáš zaheslované, máš jen jiná přístupová práva.
ve windows pro verze si vypni zjednodušené sdílení, a pak si můžeš nastavovat přístupová práva.
v podřadných verzích home musíš do nouzového režimu, tam půjdou přístupová práva ke starému disku nastavit.

Díky za info, kamošovi před tebou diky za odkaz,jenže on je problém, že při spouštění nouzového režimu mi to cvakne že chybí nějaká pofidérní knihovna(system32/rundll. ...tuším že nejak tak se jmenuje) a nouzový režim nespustim:( opravdu to jinak nejde?

Popíšu co přesně dělám a co mi to napíše...
Spustim PC,F8,hodí mi to možnosti - stav nouze, stav nouze s prací v síti a stav nouze se systémem MS-DOS...dám první možnost,vyberu MS WinXP Home a hodí to hlášku:
Systém windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen: <Windows root>\system32\hal.dll
Nainstalujte znovu uvedený soubor.

Dá se s tím něco dělat teda? Předem moc díky za odpovědi...