Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nazor na pc sestavu, kritizujte :D

jaky je váš nazor na tuto pc sestavu ? mel bych o ni mozna zajem ,jen me zajima váě nazor

Procesor: AMD X4 640 3.07Ghz, socket AM3
Základní deska: Gigabyte MB MA74GMT-S2, AMD 740G, DDR3, SATA2, RAID, GBLAN, VGA, mATX
Operační paměť: 1x 4096MB DDR3 1333Mhz ! (možno přidat další paměť!)
Pevný disk: 500GB disk, S-ata (možno připojit další disk na S-ata)
Optická mechanika: DVD-RW, S-ata (možno připojit další mechaniku na S-ata)
Počítačová skříň a zdroj: LOGIC B21 Midi Tower, zdroj LOGIC 600W ATX PFC (černá)
Operační systém: dodáváno bez operačního systému
Grafická karta: NVIDIA GF GTX 460 , 768MB GDDR5 (192 bit), PCI-E
Zvuková karta: Realtek ALC888B - High Definition Audio 7.1
Síťová karta: Realtek 8211CL (10/100/1000 Mbit)
Kabel: napájecí kabel je součástí dodávky
Záruka: počítač 36 měsíců
Specialita: rychlost, odolnost a spolehlivost, herní výkon, velmi tichý chod
Změna předmětu, původně: nazor na pc sestavu,krytizujte :D Nemohl jsem se na to dívat... (mif)

ten pc stoji momentalne 10.000 k ,a potreboval bych ho co nejdriv jenze tedka momentalne si nemuzu dovolit vetší finance ,casem ho upgrejduju dejme tomu tak do cca rok, ten pc bych potreboval prevazne na cs 1.6 ,abych stoho fakt vytahl co nejvic ,na ty novejsi hry me to nejak nebere ikdyz obcas bych vyzkousel treba mafiu 2 fallout 3 ,ale neni to podstatny.