Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto sekají se mi hry

Ahoj, už si s tím nevím rady a opravdu mě to začíná štvát :( Dneska jsem si projistotu aktualizoval ovladače na grafickou kartu a i na základní desku. Dokonce jsem počítač zapojil i do jiné zásuvky, ale hry se furt sekají. Moje PC sestava: AMD Athlon II X4 3,0GHz, grafika - Asus EAH 5670 1GB DDR5, ram - 4GB DDR3, 500W zdroj, deska - ASRock M3N78D. Jako kdyby se mi sekaly nějaký nový hry, tak to pochopím, ale když se mi seká starý need for speed most wanted na nejnižší grafický nastavení, tak to nechápu. Chvílema se to seká míň, ale pak to opět začne. Nevíte co s tím? Vím, že na mé staré grafice 128MB DDR2 a AMD athlonu 64 2,4GHz to jelo líp

už jsem tu koukal i do jiných témat, ale na žádné breberky jsem nepřišel (žerou mi jen spuštěné procesy, jako chrome, apod.), teplotu teď v klidu mám měřenou speedfanem - system 33°C, CPU 36°C, AUX 34°C a Core 20°C. Já právě nevím jestli to třeba nemůže být i tím že ta deska má chipset Nvidia a grafiku mám Ati? Nebo se mi zdá, že je to u Ati absencí PhysX, protože to chcou všechny hry? Nebo pokud je to tu v nějakým tématu už řešeno, nemáte odkaz? díky :)

Místo toho, aby jsi zkontroloval teploty a stabilitu, třeba v -
Pro CPU – OCCTP / Linpack
Pro GPU – FurMark / Extreme Burnimg Mode (test se vypíná přes Esc)

Oba testy se musí hlídat ! Zatíží CPU a GPU na Max.

dále na zablešenější -
odstranit nákazu,v nouzovém režimu
SUPERAntiSpyware
Malwarebytes' Anti-Malware (odpojt Internet, vypnout antivirový program)

Po instalaci programů je aktualizuj!

Po vypínal zbytečné kraviny běžící na pozadí.
Ta natáčíš videa,tím to neodstraníš.

Tak to vše vypadá (teploty CPU,GPU ,napětí) v normálu.
Sekají se i singl hry?
Takže pořád zbývá další kontrola na "chrobáky" + to po vypínání + aktualizace DirecX
(předpokládám že hry jsou originál)
Jo a chodilo to někdy normálně?

No právě to NFS most wanted chci hrát singl a tento počítáč mám teprv 3 měsíce a dělá to už od začátku. Z toho důvodu jsem si aktualizoval i bios a furt nic. Nijak mi to nevadilo a začal jsem sledovat serialy, ale teď už bych si chtěl zase něco zahrát... třeba vůbec nevím proč, ale když zapnu GTA SanAndreas(na starší sestavě vždycky fungovalo) tak při spuštění nové hry mi vůbec nefunguje pohyb myší a nebo u hry alien versus predathor(taky vždycky fungovalo) mi to po načtení menu a spuštění nové hry spadne do windows. Minule když mi to dělalo tak mi poradili zeslabit zvuk v ovladači - měl jsem tam nastaveno asi 192k a tak sem to zeslabil na 44k. Teď už právě vůbec nevím čím by to mohlo být. Jak říkám, mám 3 měsíce starou instalaci windows 7 - plně aktualizovanou. 2x Sata disky 200GB (system, instalace), 500GB (data - hry, filmy). Ještě jestli by to nemohlo být tím, že mám disky téměř plné? Z obou mám volno zhruba 10GB

Zkusit režim kompatibility s XP se hodí, pokud máš dražší verzi W7.
Plné disky taky nejsou moc fajn. Možná na starší verzi DirectX by to jelo líp,
tu už tam ale nedostaneš.
:!: V každém případě navštiv stránku her a pohledej nové patche.
Vypni komplet všechny rezidentně běžící programy včetně AV, kromě tiskárny.
Některé AV mají Game mode, dokonce třeba i AdAware má Game mode Edition,
je na posledním DVD Computeru platná na půl roku, ale lepší je vypnout všechno.

už jsem na to přišel, ale furt je to nevhodné řešení. Mám grafiku asus eah 5670 1GB DDR5 a měl jsem nainstalované ovladače od Asusu. Ty sem hodil pryč a dal tam přímo ovladače od ATI a hry jedou uplně krásně. Jenomže jak restartuju PC, tak se hry opět sekají a musím znovu instalovat ovladače :/ moc mi to zatim nevadi, pouštim PC 1x denně, ale není to moc vhodné. Nevíte jak to udělat abych to pokaždé nemusel znovu instalovat?

Já to mám horsi kdyz napriklad hraji Fable the lost chapters tak 10 miunt vphohode jo a proste treba po nejake chvily se mi to sekne blikne rozesekne ale grafika je ve Fable rozmazana a taky se mi to porat seke a ta grafika po tom seknuti a bliknuti obrazovky je postizena napriklad misto mapy oko ale porat
:( :( :( :!: