Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrace Service Packu: Win Vista/7

Windows XP a jeho SP šli integrovat klasicky manuálně. U Vist a 7 jsem se dočetl, že tohle už nepodporují. Programy třetích stran se mě nechce používat, moc tomu nedůvěřuju, takže se jěště nakonec ptám, opravdu neexistuje manuální návod na vytvoření instalačního DVD+SP.

Ale čo by nie.. unikol finálny RTM build na internet v dňa 14.1.2011. dá sa ho stiahnuť na warez fórach, jedná sa o verziu, ktorá bude oficiálne vydaná toho sľúbeného termínu v prvom štvrť roku 2011, podla mňa asi 14.4. alebo 19.4.

nejde o RC, ale o finál RTM ktorá mala byť distribuovaná

Udělat se integrace do dvd teoreticky dá ale je to strašný opruz.Hlavně pokud sem chtěl na jednom dvd všechny 32bit verze visty a na druhém všechny 64bit tak to bylo skoro neřešitelné.
Stahoval jsem rovnou vistu s integrovaným sp1/sp2 z microsoftu.